Książki:
Książka Tadeusza Sic i Svetlba Sits. Kosmoenergetyka - Jak korzystać z energii kosmosu.

Kosmoenergetyka - Jak korzystać z energii kosmosu.

Książka autorstwa Tadeusza Sica i Svetlany Sits. Opis: Skoro to czytasz, to trzymasz tę książkę w dłoniach. Skoro ją trzymasz, to oznacza, że zdrowiejesz. Już sam kontakt fizyczny z tą książką wpływa na Twoje zdrowie. Co więc może uczynić przeczytanie jej? Każdy Twój organ stanowi podzespół, bez którego nie jesteś w stanie funkcjonować prawidłowo. Każdy narząd ma też swój program działania. To samo dotyczy każdej komórki Twojego organizmu. Powstanie raka czy też wielu innych ciężkich chorób nie jest niczym innym, jak błędem w oprogramowaniu Twojego ciała. Autorzy skorzystali z najstarszej ezoterycznej wiedzy - Kosmoenergetyki, by wyeliminować te błędy, a dodatkowo wprowadzić własne programy zapewniające optymalne działanie każdej, nawet najdrobniejszej cząstki Twojego organizmu. Wszystko za sprawą energii kosmosu i naturalnych kanałów energetycznych w Twoim ciele. wystarczy je odpowiednio dostroić, by zdrowie z Ciebie wręcz emanowało.
Książka Tadeusza Sic i Svetlba Sits. Kosmoenergetyka - Medycyna energoinformacyjna.

Kosmoenergetyka - Medycyna Energoinformacyjna.

Książka autorstwa Tadeusza Sica i Svetlany Sits. Opis: Człowiek jest otwartą bioenergoinformacyjną substancją. Praca każdego narządu, każdej komórki zależy od tego, jaki program został w nią włożony. Kosmiczne energoinformacyjne kanały zamieniają naruszoną informację narządu przez synchronizację wzorcowymi częstotliwościami, co doprowadza do rezonansu albo mówiąc prościej do wyzdrowienia narządu. Tak jak w polu energoinformacyjnym człowieka, prócz programów związanych z fizjologiczną pracą komórek i narządów, występują programy socjalne. W miarę poprawy zdrowia zmienia się i los.
Dr Peter J. D'Adamo i Catherine Whitney. Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi.

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi.

Książka autorstwa: dr Peter J. D'Adamo i Catherine Whitney. Opis: Dr Peter J. D'Adamo jest wybitnym lekarzem medycyny naturalnej, naukowcem i wykładowcą. Jego szerokie badania i testy kliniczne udowodniły związek między dietą, grupą krwi a zdrowiem i chorobami, pokazały sposób postępowania w wielu chorobach (np. w przypadku raka piersi). Jest autorem licznych artykułów w pismach medycznych, doradcą medycznym największych firm ubezpieczeniowych. W 1990 roku został wybrany lekarzem roku przez American Association of Naturopathic Physicians. Ma rodzinną klinikę w Connecticut.