Poczęcie dziecka to bardzo ważny moment dla późniejszego jego życia tu na Ziemi. Mówi się, że "z miłości biorą się dzieci" ale tak naprawdę to z seksu i nie tylko. Tak jakość seksu dla planowanej ciąży jest ze wszech miar bardzo ważna. Miłość jest energią i to tą szlachetną -  pozytywnie konstruktywną. Jak wiemy człowiek jest energetyczny i gdy przy powstaniu człowieka bierze udział energia miłości to współtworzy przyszłego człowieka i w dużej mierze ma wpływ na jakość życia dziecka. Dzieje się to tuż na początku w akcie stworzenia czyli podczas zbliżenia seksualnego przyszłych rodziców.

Mężczyzna skonstruowany jest tak, że zawsze przekazuje w akcie stworzenia nowego człowieka możliwie najlepsze cechy dla późniejszego jego rozwoju i życia. Dzieje się dlatego tak, iż u mężczyzny występuje zawsze orgazm podczas stosunku seksualnego i tym samym daje z siebie wszystko co możliwie najlepsze.  Oczywiście ostateczna jakość przekazanych cech jest uzależniona od jego  czystości i kondycji energetycznej, psychicznej i fizycznej. Sprawą nie mniej ważną dla poczęcia dziecka jest dojrzałość nasienia mężczyzny. Niektórzy uważają trzydniowe nasienie za najwłaściwsze właśnie z uwagi na dojrzałość. Inaczej mówiąc jeśli mężczyzna pragnie począć dziecko to gotów jest to zrobić dobrze po trzech dniach od poprzedniego wyrzucenia nasienia z siebie oczywiście jeśli zależy jemu na przekazaniu swojemu potomkowi co ma najlepsze do przekazania. Mężczyzna jest zawsze gotowy do przekazania najlepszych cech ale czy zawsze robi to we właściwy sposób i w najwyższej jakości ?

Z kobietą jest trochę podobnie ale z goła inaczej. Niestety w kobietę nie jest wpisany na stałe program doznawania orgazmu za każdym razem podczas stosunku seksualnego. Orgazm to uniesienie energetyczne na najwyższym poziomie. Podczas orgazmu wytwarzana jest energia stworzenia najwyższej jakości. Tak jakość orgazmu ma bardzo decydujący wpływ na konstrukcję przyszłego człowieka. Kobieta podczas stosunku kiedy zaplanowane jest  poczęcie dziecka powinna się prawdziwie oddać mężczyźnie. To jest właśnie moment tworzenia nowego życia i jego jakości. Oczywiście jakość energetyczna przyszłej matki ma zasadnicze znaczenie co przekaże swojemu potomkowi. Tak czystość energetyczna ciała astralnego, ciała mentalnego i zdrowia ciała fizycznego to podstawy możliwości przekazania co ma najlepszego matka do przekazania swojemu dziecku. Tak kobieta nim zdecyduje się zostać przyszłą matką to powinna się nauczyć uprawiać seks tak aby przeżywała orgazm i zostać czystą , czystą energetycznie. To o takiej czystości jest mowa w tz. pismach świętych.

Często słychać w rozmowach kobiet " urodzisz dziecko to przejdą ci te dolegliwości " Co się dzieje ? Przechodzą!!! Gdzie przechodzą ? Przechodzą na ich upragnione i oczekiwane dziecko!!! Zapewne przechodzą ale nie wszystkie i nie zawsze jednakowo w każdym przypadku. Często tego co się właśnie wydarzyło, czym obdarowali swojego potomka przyszli rodzice zwyczajnie nie są świadomi. Dlatego o tym postanowiłem trochę napisać. Tak jak kobieta i mężczyzna są obciążeni energetycznie co często przejawia się to brakiem ich zdrowia fizycznego czy psychicznego i kiepskim losem inaczej mówiąc nie układa im się w życiu.

Jak temu wszystkiemu zaradzić ?

Po stronie energetycznej można zaradzić najlepiej u doświadczonego terapeuty, mistrza czy magistra kosmoenergetyki klasycznej. Czy wszystkich można oczyścić czy uzdrowić ? Nie, ale za to zdecydowaną większość ludzi tak - czyli przyszłych rodziców, tych którym zależy na jakości życia przyszłego potomka. Czy dla Ciebie jest ważny przyszły los i zdrowie twojego dziecka czy wnuka a może prawnuka ?

Natomiast bezpłodności obojga rodziców czy rodzica  najlepiej można pozbyć się  u magistra a czasem bywa konieczne  u magistra ze stopniem Egregora Zoroastryzmu. Czy wszystkim można pomóc w bezpłodności ? Zdecydowanej większości tak.

Co do przeżywania orgazmu to partnerzy powinni sami poeksperymentować i dojść do tego. Jeśli nie to są podręczniki przydatne temu lub seksuolodzy u których można zasięgnąć porady. Z mojego doświadczenia kosmoenergoterepeuty brak orgazmu u kobiety zwyczajnie może wynikać z obciążeń energetycznych. Od wielu kobiet już usłyszałem, że po zabiegach kosmoenergetycznych ich doznania seksualne ze swoimi partnerami zyskały zdecydowanie na jakości.

Tak aby spłodzić możliwie najzdrowsze dziecko i obdarzone tz. dobrym losem i dobrym zdrowiem, właściwym jest aby oboje przyszłych rodziców tak naprawdę się kochało - miłowało czyli czuli do siebie miłość. Aby oboje przeżywali orgazm przy poczęciu dziecka najlepiej w tym samym momencie.  Oczywiście ich ciała fizyczne były zdrowe co się jednoznacznie wiąże z czystością ich ciał mentalnych i astralnych.

Spłodzenie dziecka w warunkach lichych, gdzie się czegoś boimy, lękamy choćby ciąży niepożądanej, w stanie upojenia alkoholowego czy spożywania narkotyków czy innych używek jest dalece niewskazane. To samo dotyczy się braku zdrowia fizycznego czy psychicznego. Inaczej mówiąc uprawiać seks byle gdzie, z byle z kim i byle jak to i dziecko może być byle jakiego zdrowia czy i losu.

Proszę też pamiętać , że spożywanie przed poczęciem dziecka i kilka tygodni po poczęciu owoców i warzyw jako zdecydowana większość pożywienia wydatnie może wpłynąć na jego  poziom inteligencji. Mięso może być mało predysponowane.

Na dziecko, na jego narodziny należy oczekiwać z radością, wdzięcznością i miłością. Ono to wszystko odczuwa i bierze do siebie. Co damy to dostaje.

Często rodzice mają pretensje do swoich dzieci, że są takie ......... . Czy nie powinni się nad tym zastanowić ? Brali przecież czynny udział i to miało wydatny wpływ w współtworzeniu ich dziecka a jakość tego co dokonali przedtem i dokonują teraz  tylko uwidoczniona została u ich pociechy. Tak przyszli rodzice zastanówcie się co czynicie i to najlepiej ze świadomością tego co zamieściłem powyżej czego życzę wszystkim a świadomym rodzicom podpowiadam aby następnie uświadomili właściwie swoje dzieci a nawet wnuki.

Również życzę wszystkim udanych dzieci, wnuków i prawnuków .

To co możemy zrobić dobrze zróbmy jak najlepiej dla nas samych i naszych przyszłych pokoleń, również dla naszej przyjemności i zdrowia.