BÓG ŚPI W MINERAŁACH, ODDYCHA W ROŚLINACH A MIESZKA W CZŁOWIEKU

Tak jak jest wiadomym, są różnego rodzaju energie, które mogą pomóc człowiekowi. Tak są i takie energie drzew. Można skorzystać na różne sposoby z tych energii, np. :

Gałązki brzozy: Rózgi - gałązki brzozy muszą mieć takie małe listki, czyli na początku zazielenienia się drzewa brzozy. Trzeba poszukać brzózek samosiejek, to znaczy takich co nie sadził człowiek tylko wiatr posiał. Z jednej brzozy samosiejki można uciąć maksymalnie trzy gałązki i tylko z dołu drzewka. Koniecznie trzeba miejsca odciętych gałązek zasmarować gliną aby nie chorowały. Jak jest możliwe to glina urobiona ze sokiem właśnie z tych brzózek. Przed pobraniem tych gałązek należy poprosić o nie i po pobraniu podziękować. Zbieramy w ten sposób około 30 gałązek układamy na miejscu gdzie śpimy np. łóżko i przykrywamy najlepiej lnianym prześcieradłem i śpimy na tych gałązkach brzozy samosiejki przez dwa tygodne. Po dwóch tygodniach zbieramy gałązki z posłania  wraz z okruchami i palimy je aby spalić również to co z nas wyszło a wyciągnęły gałązki brzozowe. Nasze kości i kręgosłup zmieniły stan i nie tytlko. Na jaki? Podobnie a i następnie można uczynić z kwiatostanem kasztana białego czy jałowcem. Taka to pora roku.  

 

BÓG ŚPI W MINERAŁACH, ODDYCHA W ROŚLINACH A MIESZKA W CZŁOWIEKU  

 

Odcięcie od czarnych energii i podłączeń Dobrze jest wziąć prysznic całego ciała. Fajnie zacząć oczyszczanie i odcięcie o brzasku. Niektórzy robią to tak. Oczyszczają energetycznie dolną partię ciała w ten sposób, że zdejmują buty i skarpetki, znajdują na trawie dwie rośliny mniszka lekarskiego, oddalone od siebie np ok 10- 30 cm. Rozgniatają dokładnie stopą pierwszą roślinę, aż do całkowitego jej rozgniecenia i pojawienia się gołej gleby. Drugą stopą tuż obok pierwszej stopy robią z drugim mleczem to samo. Oczyszczają stopy np. ręcznikiem papierowym aby ten śluz zetrzeć, chodzą po rosie. Następnie obiema stopami stają w tych miejscach gdzie widać gołą glebę. Stopy ich dobrze przylegają do gleby. Stojąc tak robią kilka głębokich wdechów. Pierwsze górną częścią płuc, drugie oddechy środkową częścią płuc i trzecie wdech wydech przeponą a każdego po 3x. Najpierw wyobrażają sobie jak z Ziemi, przez prawą nogę wpływa w Nich energia Ziemi, aż do prawego biodra, następnie płynie do kości ogonowej, potem do lewego biodra i przez lewą nogę z powrotem do Ziemi (w kształt litery M). Podczas tego przepływu energii głęboko oddychają, każdy wdech to jakby zasysanie pompy, mający ułatwić ten przepływ energii Ziemi. Następnie po krótkiej przerwie robią to samo, ale w drugą stronę - od lewej nogi do prawej. Przepływ energii tworzy w dolnych partiach Ich ciała literę M. Poproszą i podziękują. Po tym godnie zrobionym rytuale, dolne partie ciała mogą stać się oczyszczone i można przejść do dalszego oczyszczenia np. z brzozą.

Rytuał może być wykonywany, kiedy w drzewie są soki witalne, tzn poza okresem zimowym. Nie powinno się go wykonywać podczas kwitnienia brzozy. Ważne jest, aby rytuał ten wykonywać z wiarą, pokorą i szacunkiem - jak każdy.

Warto poszukać dorosłej, dorodnej brzozy {samosiejki}o grubym pniu. Drzewo powinno być zdrowe i nie może mieć połamanych gałęzi, na sobie grzybów, nie może być okaleczone. Zdejmują buty, skarpetki, stają przed brzozą, wciskają stopy w podłoże. Poruszają stopami tak, jak kopią żółwie, podczas składania jaj lub podobne. Najpierw jedną nogą, potem drugą, tak aby odsłoniła się gleba i powierzchnia stóp w jak największym stopniu przylegała {była dopasowana} do stopy. Po chwili czuć w stopach chłód gruntu. Palce dłoni zwarte - wszystkie palce mają bocznie przylegać do siebie- kształt dłoni- „ryba”, dłonie ułożone wzdłuż tułowia na wysokość podudzi. Nogi w kolanach lekko ugięte. Taka postawa mówi, że jest się neutralnym i przygotowanym. Teraz 3 głębokie oddechy górą płuc, 3 głębokie oddechy środkową częścią płuc i 3 głębokie oddechy przeponą. Warto poczuć energię Ziemi.

Przybierają maksymalne rozluźnienie ciała. Chwytają rękoma pień brzozy, palce obu dłoni są rozwarte. Palce jednej dłoni z palcami drugiej dłoni nie mogą się dotykać. Łokcie lekko ugięte, blisko tułowia. Trą pień brzozy środkowymi wewnętrznymi częściami obu dłoni aż poczują energię drzewa. Proszą brzozę: np. „Brzozo, potrzebuję Twojej pomocy, proszę, oczyść mnie ze wszystkich brudnych, chorobotwórczych i fluidalnych energii bez szkody dla Ciebie i z korzyścią dla mnie”. Zwierają palce, ale kciuki pozostawiają nie zwarte, skierowane ku górze. Warto poczuć energię drzewa i Ziemi jednocześnie. Stoją tak długo aż czują słabość. Jeśli nie to max 30 minut. Dziękują brzozie i oddalają się od drzewa „rakiem”  -idąc tyłem tak na ok 3 - 4 m. Następnie klaszczą energicznie - energetycznie w dłonie i jeszcze raz dziękują drzewu. Ważne jest, aby po klaśnięciu poczuć, że jest się już odciętym energetycznie od brzozy, gdyż w innym wypadku może zdarzyć się, że nastąpi przepływ energii od Ciebie do drzewa, nawet do odległości 300km od miejsca w którym rośnie. Można też sobie dodatkowo zwizualizować odcięcie.

Po tym zabiegu, można iść np. do dębu lub buku czy sosny i poprosić o doładowanie energetyczne. Kto powinien wybrać jakie drzewo do doładowania energetycznego ? Postępują tak jak z brzozą, ale poproszą o doładowanie energetyczne. W czasie doenergetyzowania można wychwalać walory drzewa itp. Niektórzy w czasie procesu doładowania oddychają kolorami zielonym , błękitnym, czerwonym a wydychają pomarańczowy. Oddychanie kolorami to już dla bardziej zaawansowanych. Z odpowiednich miejsc pobierają dany kolor a wydychają zawsze pomarańczowy.

Ważne jest, aby wykonywać te rytuały tylko kiedy czujemy lub mamy taką potrzebę. Warto pamiętać, że należy zachować harmonię - równowagę, bo nadmiar dobra może obrócić się złem.

Jemioła - jak wiemy to pasożyt, ale te właściwości niektórzy potrafią wykorzystać, a tak na prawdę zasadę "Podobne przyciąga podobne a nie podobne odpycha niepodobne" Tak jemioła zawieszona np. nad drzwiami wejściowymi ściąga różne niekorzystne energie dla człowieka. Po okresie jej zbierania negatywnych energii, wystarczy taka jemiołę spalić.

Tak jak można zauważyć, można korzystać z energii drzew cały rok. To tylko przykłady. Każdy czyni sam wedle własnego uznania i potrzeb biorąc za to całkowitą odpowiedzialność.  

 

BÓG ŚPI W MINERAŁACH, ODDYCHA W ROŚLINACH A MIESZKA W CZŁOWIEKU