Test dla Kosmoenergetyka i nie tylko.

.
Taki test mogą sobie zrobić np: bioenergoterapeuci, radiesteci, jasnowidze, reikowcy, szamani, szeptuchy, wróżbici, przepowiadacze przyszłości, ci co słyszą głosy, inni uzdrawiacze, inni zaklinacze psów, węży, koni i innych zwierząt a nawet zwykły człowiek który ma lub nie zdolności zwane paranormalne. Życzę wszystkim odwagi , wiary w siebie i powodzenia a nawet wyciągnięcia wniosków, najlepiej właściwych.

Wiadomym wszystkim jest, że Świat dzieli się na prawicę i lewicę, na prawdę i fałsz, na białe i czarne, na męskie i żeńskie, na Duchy Białe i Duchy Czarne itd. itd. itd.

.
Tak w Świecie Ducha rozróżniamy Duchy Białe – Niebiańskie Istoty Wyższe i Duchy Czarne – upadłe Istoty Niższe. Ci wszyscy, którzy zamierzają zrobić test zapewne są ze współdziałaniem Świata Ducha. Tylko którego, z jakich obszarów? Pobierają czy dostają stamtąd informację. Dostają prawdziwe informacje czy fałszywe informacje. Ci którzy otrzymują prawdziwe informacje zapewne otrzymują ze Świata Duchów Białych – od Istot Wyższych a Ci którzy otrzymują fałszywe informacje to zapewne otrzymują od Świata Duchów Czarnych od Istot Upadłych. Jak ktoś komuś podsyła informację fałszywą to tym kimś zapewne manipuluje. Po co? Jak ktoś komuś podsyła informację prawdziwą to manipulacji jest zapewne brak. Jest zatem prawda, a prawda może Cię wyzwolić z opętania i niewoli ducha zła. Duch Biały to prawda i wolność !!

.
W kosmoenergetyce są tak zwane kanały energoinformacyjne - dla otrzymania informacji. Pewnie w innych kręgach gdzie pracuje się z energiami też są jakieś kanały czy sposoby pozyskiwania informacji. Każdy wie lub powinien wiedzieć najlepiej sam jak i z czym pracuje.
Skoro wszyscy są uzbrojeni w możliwość pozyskiwania informacji to warto przekonać się czy otrzymywane informacje to prawda czy fałsz. Inaczej dowiedzieć się skąd takie informacje dostajemy czy od Istot Wyższych czy od Istot Upadłych. Czyli pod czyim władaniem czy manipulacją jesteśmy. Czy Istot Wyższych czy Istot Upadłych. Pamiętaj jest takie powiedzenie „ KTO Z KIM PRZYSTAJE TAKIM SIĘ STAJE”  Tak, tak:  Podobne przyciąga podobne a niepodobne odpycha niepodobne.

.
Proponuję wykonać sobie test. Można samemu lub poprosić kogoś do pomocy np. zaufanego. Bierzemy np. trzy dokładnie takie same szklanki czy kubki – takie same nie do odróżnienia . Przyklejamy niewielkie karteczki - od spodu szklanek. Na pierwszej karteczce robimy jedną kropkę, na drugiej karteczce dwie kropki a na trzeciej karteczce trzy kropki. Teraz pomieszane szklanki ze sobą bez wiedzy gdzie dana karteczka się znajduje, typujemy wybraną szklankę gdzie stoi z karteczką którą mamy na myśli – tą którą chcemy wskazać. – np. z jedną kropką czy z dwoma czy trzema – według naszego uznania. Z punktu widzenia matematycznego mamy około 33% szansy, że zgadniemy gdzie stoi szklanka z karteczką z ilością kropek, którą chcemy uczciwie wskazać. Jasno widzący mogą to uczynić poprzez jasnowidzenie. Posługujący się wahadłami poprzez wskazanie wahadła czy w jakiś inny własny, wiadomy sposób. Uczciwych prób zróbmy np. 10 ale nie mniej. Można oczywiście sobie utrudnić test. Np. z 10 szklankami, z różnymi płynami a o wyglądzie takim samym, zasłonić kartką szklanki i jak kto chce inaczej ale ważne aby test wykonać uczciwie.

.

Jak wskazałeś 10x poprawnie to gratuluję. Otrzymujesz informacje ze Świata Ducha, prawdziwe a kierują Tobą Istoty Wyższe. Jak jest inaczej np. że 5-6 razy nie powiodło się wskazać poprawnie to możesz być pewien, że otrzymujesz informację ze Świata Duchów Upadłych i to one Tobą manipulują. Jesteś pod ich władaniem. Jaką Ci przyjdzie za to cenę zapłacić ?

.
Bez względu na wynik warto raz na trzy tygodnie przeprowadzić taki test, aby nie popaść w coś niechcianego i aby mieć pewność w którym miejscu obecnie jesteś. Pamiętaj też, że jeśli otrzymujesz wyniki negatywne testu to inne pomiary np. przy pomocy wahadła czy twoje tzw. jasnowidzenie to tylko życzenia, może omam czy wytwór Twojego umysłu lub Twoja niewiedza czasem połączona z głęboką ignorancją. Jeśli ktoś się zwie jasnowidzącym i ma wynik negatywny testu to raczej nie jasnowidz a ściemniacz.

.
Ktoś powie przecież podaję energie i ktoś zdrowieje. Uzdrawiać można przy pomocy Energii Białych – Świetlisto-Świetlnych i Energii Czarnych pochodzących np. z niskiego astrala. Jaką cenę płacą Ci, którzy uzdrawiają przy pomocy energii Istot Upadłych - czarnymi energiami ? A jaką Ci, którzy z takiej pomocy korzystają? Rozejrzyj się dookoła, a ci co odeszli co czynili tzw. pomoc drugiemu niech będą najlepszą podpowiedzią dla Ciebie. Jest sporo przykładów. Nasila się zapłata kiedy ktoś, zaczyna czuć się, że jest panem czyjegoś życia i śmierci i zaczyna bawić się Boga. Przy pomocy energii ze Świata Upadłego co najwyżej stan ciała cielesno-fizycznego może się poprawić ale nie stan Duszy czy Ducha. Duszę i Ducha człowieczego można tylko zanieczyścić używając energii czarnych o niskich wibracjach.

.
Do tych co zamierzają korzystać z pomocy różnych uzdrowicieli, zawsze możesz poprosić o taki test nim zaczniesz korzystać z tzw. pomocy. Będziesz miał przynajmniej odrobinę pewności kogo prosisz o pomoc. Czy ściemniacza, naciągacza, wampira energetycznego i innej maści krętacza czy masz do czynienia z istotą prawą, uduchowioną z darami czy z łaskami od Świata Istot Wyższych.

.
Można również poprosić swojego mistrza czy innego nauczyciela od spraw posługiwania się energiami o taki test. Jak ma pewność, że korzysta z energii Ducha Białego to podda się takiej próbie i wszystko stanie się jasne.

.
Podobny trochę test z wahadłowaniem proponował zrobić Tadeusz Sic. Podpowiadał o tym w swojej książce pt „Kosmoenergetyka” . Zapewne chciał dać do zrozumienia aby sami siebie testowali adepci i przy okazji poznali prawdę o swoich możliwościach i stanach.

.
Jeśli miałeś odwagę zrobić test i Twój wynik jest negatywny to jeszcze nie powód do załamania. Może warto popracować i napracować tak aby czysto wchodzić w Świat Ducha Białego i czynić pomoc, dobro z godnością i poszanowaniem pozostałych zależności. Tak pracuj nad Inteligencją i Mądrością, to może wyiskrzy się Oświecenie a przy tym może i zaistnieje w Tobie Pierwiastek Boski czyli wejdziesz w stan poziomu Doskonałości Duchowej. Czego Tobie i Tobie i wszystkim Tym i Tamtym i innym z całego serca życzę.

.
Jeśli pomimo testu z wynikiem negatywnym nadal czynisz tzw. pomoc drugiemu poprzez Świat upadły to może zastanów się co Cię czeka. Jaki los Twój i twojej Duszy? A jaki tych, którzy Ci zawierzyli? Nikogo nie straszę, tylko taki jest real. Wszystko dąży do równowagi czyli harmonii. Wszyscy o tym wiedzą . Ty też wiesz, a może nie?

.
WSZYSTKO JEST JEDNOŚCIĄ, JEDNO JEST WE WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST W JEDNYM.

BÓG Stwórca jest uniwersalną energią gdzie można znaleźć tzw. Dobro i tzw. Zło. Tak w takiej uniwersalnej energii znajdują się też upadli Aniołowie a oni też byli stworzeni prze BOGA Stwórcę. Żadne stworzenie nie może być poza Stwórcą. Stwórca zawiera wszystkie elementy stworzenia. Tak samo jak prawdę i fałsz, prawicę i lewicę, Ducha Świętego i Ducha Złego, Duchy Jasności i Duchy Ciemności itd. Jaki Świat duchów, Jasności czy Ciemności opanuje Ducha człowieka jako jeden z pięciu elementów składowych człowieka, tak ten człowiek działa funkcjonuje i również jego Dusza i potem pokutuje. Taki jego los tu i teraz a i po zejściu z tego bytowania podobny. Jak komuś się nawet chwilowo powodzi czy komuś pomaga w zdrowieniu a korzysta z energii Duchów Ciemnych, to o zapłatę zapewne upomną się Upadłe Istoty. Dlaczego? O jaką zapłatę? Natomiast kto pomaga Światu Ducha a korzysta z energii pochodzących od Istot Wyższych, to i taki Świat Ducha Istot Wyższych pomaga jemu, gdzie panuje prawda i miłość. Pamiętać warto, że Dusza człowieka żyjącego tu i teraz należy do poziomu astralnego i z nim się też komunikuje. Natomiast Duch zamieszkuje Duszę – stanowi jej sedno. Może warto dbać i pielęgnować własną Duszę i Ducha?

Człowiek to istota kosmiczna zawierająca kosmos, należy do kosmosu i podlega prawom kosmicznym

A TY ?